homeLTENRU
   
Transeurina ir Ko  
     

Kontaktai

Dalia Rudzikienė
Direktorė

Tel. +370 5 2104631
El.p. dalia@transeurina.lt

Šarūnas Mardosa
Komercijos direktorius

Tel. +370 5 2356012
El.p. sarunas@transeurina.lt
sarunas.transeurina

Augustinas Griškevičius
Transporto direktorius

Tel. +370 5 2356014
El.p. augustinas@transeurina.lt
augis14

Arūnas Juodis
Pardavimų vadovas

Tel. +370 5 2395611
El.p. arunas@transeurina.lt
arunas.transeurina

Marius Žemaitis
Transporto vadybininkas Italijai ir Slovėnijai

Tel. +370 5 2104633
El.p. marius@transeurina.lt
marius.zemaitis

Giedrius Mikaila
Transporto vadybininkas Italijai

Tel. +370 5 2104632
El.p. giedrius@transeurina.lt
giedrius.transeurina

Povilas Čepulis
Transporto vadybininkas Italijai

Tel. +370 5 2356015
El.p. povilas@transeurina.lt
transeurina.povilas

Aurimas Aleksandravičius
Transporto vadybininkas Italijai

Tel. +370 5 2356014
El.p. aurimas@transeurina.lt
aurimas.transeurina

Tomas Bakutis
Transporto vadybininkas Italijai

Tel. +370 5 2104631
El.p. tomas@transeurina.lt
tomas@transeurina.lt

Edgar Bubnel
Transporto vadybininkas Italijai

Tel. +370 5 2395367
El.p. edgaras@transeurina.lt
edgaras@transeurina.lt

Jovita Sadzevičienė
Transporto vadybininkė Vokietijai

Tel. +370 5 2104630
El.p. jovita@transeurina.lt
jovita_s.

Gintarė Jurėnaitė
Transporto vadybininkė Vokietijai

Tel. +370 5 2104630
El.p. gintarej@transeurina.lt
transeurina.importas

Andžej Stankovskij
Transporto vadybininkas Vokietijai ir Prancūzijai

Tel. +370 5 2104630
El.p. andzej@transeurina.lt
andzej_21

Edita Bajalytė
Transporto vadybininkė Lenkijai, Didžiajai Britanijai ir Norvegijai

Tel. +370 5 2104630
El.p. edita@transeurina.lt
edita.transeurina

Darjuš Žukovski
Transporto vadybininkas Belgijai ir Olandijai

Tel. +370 5 2356013
El.p. darjus@transeurina.lt
darjus_5

Jekaterina Goriainova
Transporto vadybininkė Skandinavijai, Čekijai, Austrijai, Vengrijai ir Slovakijai

Tel. +370 5 2356012
El.p. jekaterina@transeurina.lt
jekaterina.transeurina

Aistė Jurgutytė
Transporto vadybininkė Belgijai ir Olandijai

Tel. +370 5 2104630
El.p. aistej@transeurina.lt
aistej.transeurina

Viktorija Kolmykova
Transporto vadybininkė eksportui į Vokietiją

Tel. +370 5 2104630
El.p. viktorija@transeurina.lt
viktorija_142

Sigita Mikulevič
Transporto vadybininkė Prancūzijai

Tel. +370 5 2104630
El.p. sigita@transeurina.lt
sigita.transeurina

Asta Girdžiušaitė
Transporto vadybininkė Prancūzijai

Tel. +370 5 2104631
El.p. asta@transeurina.lt
asta_gg

Jolanta Baltakienė
Transporto skyriaus vadovė Ispanijai ir Portugalijai

Tel. +370 5 2395611
El.p. jolanta@transeurina.lt
jolanta.baltakiene

Eglė Sadauskaitė
Transporto vadybininkė Ispanijai

Tel. +370 5 2104632
El.p. egles@transeurina.lt
egles_9

Saulius Ilgūnas
Muitinės tarpininko atstovas
Baltijos šalys, Rytų Europa, Baltarusija ir Turkija

Tel. +370 5 2395366
El.p. saulius@transeurina.lt
saulius.ilgunas

Irina Barzdėnienė
Buhalterė

Tel. +370 5 2395367
El.p. irina@transeurina.lt

Jolanta Juchnevič-Stankevič
Buhalterė

Tel. +370 5 2395367
El.p. jolantaj@transeurina.lt

Saulius Norvaiša
Direktorius

Tel. +370 37 452626
El.p. sauliusn@transeurina.lt
sauliux1231

Rasa Dzikienė
Lenkijos, Latvijos ir Estijos šalių transporto skyriaus vadovė

Tel. +370 37 440202
El.p. rasad@transeurina.lt
rasa-d

Dainius Miknevičius
Transporto vadybininkas Vokietijai ir Suomijai

Tel. +370 37 440012
El.p. dainius@transeurina.lt
dainius_transeurina

Nerija Blauzdžiūnaitė
Transporto vadybininkė Čekijai

Tel. +370 37 407510
El.p. nerija@transeurina.lt
nerija_transeurina

Linas Mugenis
Transporto vadybininkas Slovakijai

Tel. +370 37 407510
El.p. linas@transeurina.lt
linasmugenis

Aistė Cvirkė
Transporto vadybininkė Vengrijai

Tel. 8 37 407510
El.p. aiste@transeurina.lt
aiste.transeurina

Simona Galvanauskaitė
Transporto vadybininkė Lenkijai ir Švedijai

Tel. +370 37 440202
El.p. simona@transeurina.lt
simona.galvanauskaite

Rasa Šaikuvienė
Buhalterė

Tel. +370 37 350993
El.p. rasa@transeurina.lt

Renata Talutytė
Pardavimų vadybininkė

Tel. +370 37 350993
El.p. renata@transeurinosgrupe.lt
renata.pardavimai

Kristina Ignatavičiūtė
Transporto vadybininkė Lenkijai

Tel. +370 37 440011
El.p. kristina@transeurina.lt
kristina.kroviniai

Ieva Morkūnaitė
Transporto vadybininkė

Tel. +370 37 440011
El.p. ieva@transeurina.lt
ieva.transeurina

 
© UAB "Transeurina ir Ko"